Tabletennis11 Estonian Open – Tule saa sellest osa!

Tabletennis11 Estonian Open – Tule saa sellest osa!

Ajaloo esimene Tabletennis11 Estonian Open ei ole enam kaugel. Eesti suurim võistlus toimub vähem kui kolme nädala pärast. Eile lõppes ametlik registreerimine välismaalastele, kuid nädala jooksul on ilmselt oodata veel lisa ja kedagi me ukse taha ei jäta.

Registreerimisi tuli kokku 16-st erinevast riigist, kui erinevaid rahvusi on siia tulemus lausa 18. Võistlejaid kirjas piiritagant 96.

Registreerimine eestlastele lõppeb 19.11.2019 kell 23.59. Registreerimisvormi leiad siit.

Kui soovid võistelda ainult võistkonnavõistlusel ehk neljapäevasel päeval, siis osavõtu tasu on 30 EUR, kui aga individuaalvõistlusel või mõlemal, siis on osavõtutasu 150 EUR.

Ajakava:
Neljapäev ehk 28.11.2019 – Võistkonnavõistlus

Reede – pühapäev ehk 29.11.2019 – 01.12.2019 – Individuaalvõistlus kadettidele, juunioritele ning täiskasvanutele. Ajakava võimaldab osaleda kõikides klassides.

Täpne ajakava ilmub siis, kui registreerimine on kõikidele lõppenud.

Kõikidel päevadel teeme võistluselt otseülekande neljalt laualt ning iga päev oleme ka otseeetris delfi TV-s koos kommentaatoritega.

Võistluslaudu on 20 ja soojendusalas on 6 lauda. Võistlejatele on tehtud ka spetsiaalne leboala, kus peale mängu puhata või pikema pausi puhul aega veeta.

Infoks pealtvaatajatele – pileti hind võistlusele on 3 EUR/päev.

Kui aga soovid saada osa üritusest vabatahtlikuna või kohtunikuna – võta meiega ühendust aadressil madis.koit@lauatennis.ee

Close Menu