You are currently viewing 39. Sakala karikasarja 4. etapi tulemused / JOOLA auhinnavõistlused

39. Sakala karikasarja 4. etapi tulemused / JOOLA auhinnavõistlused

Pühapäeval 8. jaanuaril 2023 toimus 39. Sakala karikasarja hooaja 4. etapp, mis mängiti Joola auhindadele. Võistlusel osales 92 mängijat Eestist ja Lätist.

Võistluse esikolmik:

1. Olegs Kartuzovs (Läti)
  2. Daniels Kogans (Läti)
  3. Maksim Vuhka (Viimsi PINX)

Võistluse tulemused leiad siit / RESULTS

Pühapäeval mängiti Viljandi spordihoones 39. Sakala lauatennise karikasarja 4. etapp/Joola auhinnavõistlused. Väga meeldiva üllatuse valmistas Läti 21 liikmeline delegatsioon eesotsas Läti lauatennise Föderatsiooni presidendi Ina Jozepsonega. Ja lätlased ei tulnud kohale asjata. Võistluste finaalis osalesid kaks Läti võistlejat. Tulemusega 4-2 võitis finaalkohtumises Olegs Kartuzovs Daniels Kogansit. Kolmandat kohta otsustavas kohtumises oli Maksim Vuhka (Viimsi PINX) 3-2 parem Madis Moosist (Pärnu vint-90). Parim VET-40 oli Aleksei Nikonorov (LTK Kalev) ning parim VET-60 Ervins Svikis (Läti). Naismängijatest pälvis esikoha Vitalia Reinol (TTÜ Spordiklubi). P-18 klassis sai esikoha Markkos Pukk ja T-18 klassis Marianne Pedak (Viljandi Sakala). T-15 võitjaks tuli Valerie Lonski (Aseri SK) ning P-15 võitjaks Kirils Terentjevs (Läti). T-12 võistlusklassis sai esikoha Marii Allev (Viljandi Sakala) ja P-12 võistlusklassis Rostislavs Ovčinnikovs (Läti). Reiting -200 klassis oli parim Väino Kiuru ja reiting-400 klassis Margus Küttis (S-Jaani Lehola). Vanima osavõtja eriauhinna sai Pärnu LTK Vint-90 president Enn Hallik ja noorima osavõtja eriauhind kuulus Dominiks Korbutsile (Läti). (39.Sakala lauatennise karikasarja 5. etapp mängitakse 19. veebruaril Viljandi spordihoones.