You are currently viewing 40. Sakala karikasarja 3. etapi tulemused / Bed Factory Sweden OÜ auhinnavõistlused

Laupäeval 9. detsembril 2023 toimus Viljandi Spordihoones 40. Sakala karikasarja 3. etapp.

40. Sakala lauatennise karikasarja kolmas etapp mängiti Bed Factory Sweden auhindadele. Võistlusel oli 70 osavõtjat, neist 12 Lätist. Võistluse finaalis kohtusid Madis Moos (TalTech SK) ja Olegs Kartuzovs (Läti). Tulemusega 4-2 võitis Madis Moos. Kolmanda koha sai Osqar Pukk (TalTech SK). Parim 40-aastane veteran oli Aleksei Nikonorov (Spinmaster) ja parim 60-aastane mängija Urmas King (Pärnu LTK Vint-90). Naismängijate arvestuses võitis Aire Kurgpõld (LTK Pingpong), teise koha sai Nora Rebane (LTK Sakala) ning kolmandaks tuli Amanda Väiko. 18-aastaste tüdrukute esikoht kuulus Marianne Pedakule (LTK Sakala) ja 15-aastaste tüdrukute esikoha võitis Elis Türk (LTK Sakala). Järgmine Sakala karikasarja etapp juba 7. jaanuaril 2024. LAUATENNIS ON LAHE ! /Uudist vahendas Peeter Allikoja/