You are currently viewing 40. Sakala karikasarja 5. etapi tulemused

40. Sakala karikasarja 5. etapi tulemused

Pühapäeval 11. veebruaril 2024. a toimus Viljandis 40. Sakala karikasarja 5. etapp. Võistlusel osales 70 mängijat Eestist ja Lätist.

Võistluste finaalis võitis Olegs Kartuzovs (Riia) tulemusega 4-2 Osqar Pukki (TTÜ SK). Kolmanda koha saavutas Jevgeni Buzak (Maardu LTK) 3-2 võiduga Martin Kraiko (LTK Kalev) üle. Naiste esikolmik: 1)Kristina Andrejeva(Aseri SK), 2)Katrin-Riina Hanson(LTK Kalev), 3)Aire Kurgpõld (LTK Pingpong).

VET-40 auhind kuulus Kaspars Kravcunsile (Läti) ning VET-60 auhinnna võitis Urmas King (Pärnu LTK Vint-90). P-18 võistlusklassi esikoha sai Ron-Oskar Ruben (LTK Sakala) ning T-18 auhinna Marianne Pedak (LTK Sakala). P-15 võistlusklassi esikoht läks Martin Kraikole (LTK Kalev) ja T-15 esikoha sai Elis Türk (LTK Sakala). P-12 klassis võitis Robert Rosman (TÜ ASK). Reiting 200+ võistlusklassis sai esikoha Raul Väiko (Elva LTK). Reiting -400+ klassi esikoha sai Artur Rass (S-Jaani Lehola). 40. Sakala lauatennise karikasarja viimane etapp toimub 27. aprillil.

Viimane etapp on tasuta kõigile, kes kunagi Sakala karikasarjas üldvõidu saanud: Jaanus Allikoja, Olegs Kartuzovs, Rivo Saaremäe, Priit Vihuri, Margus Susi, Igors Sidorovs, Margus Kask, Antti Luigemaa, Aleksandr Smirnov, Valdas Martinkus, Aleksandr Lushin, Aleksei Nikonorov, Stanislav Strogov, Markkos Pukk ja Peeter Allikoja.