You are currently viewing Eesti noorte TOP-8 U11 ja U19 vanuseklasside tulemused

Eesti noorte TOP-8 U11 ja U19 vanuseklasside tulemused

Täna sai Aseri Vabaajakeskuse spordisaalis peetud kõige väikemete lauatennisistide, minikadettide TOP-8 ja juunioride TOP-8 võistlus. Kahjuks olid paar mängijat vahetult enne võistlust haigestunud ja osa võtta ei saanud. Seetõttu jäid poiste U11 ja noormeeste U19 grupid 7 liikmelisteks.

Sellele vaatamata olid mängud pingelised ning nii tüdrukute ja poiste U11 vanusegrupis esimese kahe võistleja punktiskoorid võrdsed mistõttu paremuse otsustasid nende omavahelised mängud.

Tüdrukute U11 arvetuses kogusid võrdselt 13 punkti Anastassia Boglova ja Anna Shatrova. Nende paremuse määras lõpuks omavahelise kohtumise tulemus, kus Anastassia võitis Annat settidega 3:1. 3. kohale tuli 12 punktiga Darina Konsa.

Omavahelise paremuse võrdlust läks vaja ka 4. ja 5. koha määramisel, kus omavahelise mängu skooriga 3:1 võitis Anita Jarikova, kellele kokkuvõttes 4. koht ning 5. koht Arina Sokolovale.

Samasugune tihe rebimine käis ka U11 poiste arvetuses, kus võrdselt 13 punkti kogusid Maksim Klimenko ja Marat Fjodorov. Omavahelise pingelise mängu 3:2 paremuse põhjal pälvis esikoha Maksim.

3. ja 4. koha punktiskoorid ostusid samuti võrdseteks. Nii Norman Priisalm kui Mihhail Lapšin kogusid 12 punkti. Omavahelise mängu 3:2 paremusega läks 3. koht Mihhailile.

Ühtviisi kindlamalt joonistusid aga paremused välja nii neidude U19 vanusegrupis kui ka noormeeste U19 vanusegrupis. Esimesena mainitus võttis kindla võidu kõik vastased alistanud Arina Litvinova, kelle järel tuli teiseks ainsana talle kaotanud Maria Žavronkova. Kolmas koht Raili Nurgale.

Kuivõrd Amanda Halliku, Lisanna Põderi ja Jevgenija Kutuzova punktisumma ostus võrdseks (8 punkti), ehk neil moodustus omavahel nn “surnud ring”, siis määras paremusjärjestuse nende mängijate omavaheliste võidetud ja kaotatud settide suhe. See oli kõige kõrgem Amandal (1,25), teiseks suur Jevgenijal (1) ja Lisannal (0,8).

Noormeeste U19 vanusegrupis võttis Pert Marten Lehtlaane puudumisel kindla esikohta Markkos Pukk, kes alistas samuti kõik oma vastased. Teiseks tuli sel hooajal erinevatel võistlustel väga hea mängu näidanud Robi Tooming, kes omas 5. paigutust. 3. koht Andrei Maltizovile.

Mängupäeva finišisirge pikkuse eest hoolitsesid U19 noormehed Kevin Kukk ja Jan Kenneth Toming, kus kumbgi ei tahtnud alla vanduda. Lõpuks mäng siiski ülinapilt viimasele settide paremusega 3:2.

Olles tegutsenud nii lauakohtuniku kui võistluste läbiviijana, tean kui tähtis on täpsus, selgus ja üheseltmõistetavus. Seda arvestades ja hinnates soovin esile tõsta ja tunnustada U19 vanusegrupi lauakohtunikuna toimetanud inimesi: Reimo Peetsod, Rebeca Hansoni, Karmen Kožmat, aga eriti, väga akuraatselt protokolle täitnud Maksim Tšistjakovi, kes käekirja ilu ja puhtust arvestades oleks omal ajal võinud kahtlusteta töötada passilauas passidesse isikuandmete kirjutana.

Võistluste tabelid ja protokollid all alates U11 vanusegrupist.

U11 tüdrukute vastasseisude tabel ja mängude protokoll

U11-T-uldtabel

U11-T-mangude-protokoll

II koht Anna Shatrova; I koht Anastassia Boglova; III koht Darina Konsa

U11 poiste vastasseisude tabel ja mängude protokoll

U11-P-uldtabel

U11-P-mangude-protokoll

II koht Marat Fjodorov; I koht Maksim Klimenko; III koht Mihhail Lapšin

U19 neidude vastasseisude tabel ja mängude protokoll

U19-N-uldtabel

U19-N-mangude-protokoll

II koht Maria Žavronkova; I koht Arina Litvinova; III koht Raili Nurga

U19 noormeeste vastasseisude tabel ja mängude protokoll

U19-M-uldtabel

U19-M-mangude-protokoll

II koht Robi Tooming; I koht Markkos Pukk; III koht Andrei Maltizov