You are currently viewing Põhja-Sakala valla karikasarja viimase etapi võitis Mart Luuk, hooaja kokkuvõttes tuli üldvõitjaks Aleksei Nikonorov

Põhja-Sakala valla lauatennise 20. hooaeg lõpetati sel laupäeval Suure-Jaani Gümnaasiumi spordisaalis. Osavõtjaid kogunes oodatult palju ja lauatennise hooaja lõpetamine oli oma nime vääriliselt väga kõrgetasemeline.
Nagu viimasel etapil tavaks, toimus ka igamehe paarismäng.

Hooaja viimase etapi võitis Mart Luuk (Pärnu LTK Vint-90), kes oli finaalis 3:2 parem Madis Moos´ist (Pärnu LTK Vint-90). Kolmandale kohale mängis ennast miinusringist välja Aleksei Nikonorov (LTK Kalev).

Võistlusele registreerus kokku 72 mängijat ning klasside kaupa olid parimad järgmised:
* Üldarvestus:
I koht – Mart Luuk (Pärnu LTK Vint -90)
II koht – Madis Moos (Pärnu LTK Vint -90)
III koht – Aleksei Nikonorov (LTK Kalev)

* Naiste parimad:
I koht – Liisi Vellner (TTÜ Spordiklubi)

Põhja-Sakala valla/Lehola 2005 parim: Timo Teras

Väga tasavägised ja meeleolukad mängud toimusid ka igamehe paarismängus, kus korraldajate rõõmuks tulid võitjaks Sören Rothberg – Erki Adamson. Teiseks jäi paar Mart Pae – Martin Printsmann ja kolmadaks Ron-Oskar Ruben – Alex Rjabtsov.

—————

Hooaja kokkuvõttes tuli üldvõitjaks Aleksei Nikonorov, teiseks jäi napilt Sergei Danilov ja kolmandaks Antti Luigemaa.

Kokku osales Suure-Jaanis hooaja jooksul 129 erinevat mängijat ning klasside kaupa olid parimad järgmised:
I koht – Aleksei Nikonorov (LTK Kalev)
II koht – Sergei Danilov (Maardu LTK)
III koht – Antti Luigemaa (Pärnu LTK Vint -90)

I koht – Aire Kurgpõld (LTK Pingpong))
II koht – Karin Talving (Haapsalu LTK)
III koht – Kristi Ernits (Kohila SK)

Veteranid 40+: I koht – Urmas King, II koht – Mihkel Unt, III koht – Aimar Välja
Veteranid 60+: I koht – Harri Vesi, II koht – Peeter Palu, III koht – Risto Roman
P-18: I koht – Gregor Kull, II koht – Ron-Oskar Ruben, III koht – Madis Moos
P-13: I koht – Henri Türk, II koht – Kevin Andreas Küttis, III koht – Daniels Kopantšuk
T-13: I koht – Marii Allev, II koht – Elis Türk
Põhja-Sakala valla/Lehola 2005 parim: Kaido Veldemann

Tänud kõikidele osavõtjatele ja toetajatele ning palju õnne võitjatele!