You are currently viewing Toomas Kookla lauatenniseturniir tõi Tallinnas kokku lauatennise entusiastid

Toomas Kookla lauatenniseturniir tõi Tallinnas kokku lauatennise entusiastid

Laupäeval, 12. märtsil Kristiine Spordihalli Toomas Kookla memoriaalturiniirile kogunenud lauatennise huvilised selgitasid erinevates võistlusklassides välja parimad. Meeste arvestuses võitis valitsev Eesti meister Maksim Vuhka, naistest oli parim Kätlin Latt.

Memoriaalturniir toimus möödunud kevadel lahkunud Eesti lauatennise suurkuju ja entusiasti Toomas Kookla mälestuseks. Võistlustel osales 88 lauatennise  harrastajat. Põnevate mängude tulemusena selgusid erinevate võistlusklasside parimad.

Meestest saavutas teise koha Maksim Vuhka järel Sergei Danilov, pronksile mängis end Pert Marten Lehtlaan. Naiste arvestuses riputati hõbemedal kaela Alina Jagnenkovale ja pronksmedali pälvis Sofia Viktoria Geroiskaja.

Turniiri peakorraldaja Eero Kookla ütles, et läbi spordi elab mälestus tema isast edasi. “See turniir oli minu jaoks kantud kahest eesmärgist. Mälestada mu isa, kelle südameasi oli lauatennise areng ja püsimine Eestis ning teisalt anda omapoolne panus, et lauatennis koguks populaarsust ja selle haarava spordiala juurde jõuaks üha uusi huvilisi ning noorsportlasi,“ sõnas Eero Kookla.

10 € suurusest osalustasust annetati pool Eesti Lauatenniseliidule ja pool Ukraina riigi ning elanike abistamiseks läbi Pagulasbi.

Üritust toetavad FERROLINE GRUPP, Zavod Advertising, Saku Õlletehase AS, Lindmäe Sport OÜ, Balteco AS.