You are currently viewing 16. Albert Kanepi memoriaali noorte võistkondlikud turniirid / Tulemused

16. Albert Kanepi memoriaali noorte võistkondlikud turniirid / Tulemused

Albert Kanepi memoriaali minikadettide tütarlaste turniiri võitjaks tulid LTK Spinmasteri tütarlapsed Eva Sammelselg ja Viktoria Kryveha, teine koht Pärnu-Jaagupi tüdrukutele Lenna Liisa Leas, Emma Sõõrd ja Laura Jürjen. ning kolmas koht Marta Sool ja Mona Soms (Läänemaa SK ja Spinmaster) Sama vanuseklassi poiste võitjateks krooniti Sten Andre Kukispuu ja Sander Erik Somer (Haapsalu LTK/Pärnu-Jaagupi LTK). Teiseks jäid Arsenii Širai ja Dmitri Nikolajev (Spinmaster).

Kadettide tütarlaste kolm paremat olid Maardu LTK/Viljandi LTK (Amanda Hallik ja Eliis Türk), Haapsalu LTK/Pärnu-Jaagupi LTK (Sandra Prikk ja Aliisa Laan) ning Rocca al Mare LTK/Spinmaster (Erika Sammelselg ja Eliis Loree Padar). Poiste esikohamängus alistasid Pärnu LTK poisid Madis Kesküla ja Vlad Jatsenjuk tulemusega 3-2 Pärnu-Jaagupi LTK poisid Alex Rahuoja ja Joel Veemaa.

Juunioride klassis said kindla võidu Tartu Kalev/Pärnu LTK noormehed Markkos Pukk ja Karel Rosin alistades nii Haapsalu LTK (Keiro Ristikivi ja Hugo Jan Rummel) kui ka Pärnu LTK (Rasmus Anbus ja Keiro Tabus) tulemusega 3-0. Läänemaa noormehed alistasid pärnakad 3-0 ja said teise koha. Kahjuks jäid tulemata neiud juuniorid.

Kokkuvõtte koostas Haapsalu LTK president hr.Heikki Sool