Balteco Eesti Võistkondlikud Meistrivõistlused siiski jätkuvad

Neljapäevasel juhatuse koosolekul arutas ELTL juhatus väga pikalt ja põhjalikult paljude klubide soovi mängida edasi võistkondlikke meistrivõistlusi. 
Juhatus pidas otsustamise üheks olulisemaks argumendiks seda, et ei tekitaks kellegile ebavõrdset olukorda. 

1. Mitmed välismaalased ei pääse Eestisse

2. Paljud võistkonnad on juba nö laiali jooksnud ehk inimesed suvel puhkavad jne jne


Juhatusele on tulnud signaale ka klubidelt, kes ei soovi suvel jätkata, kuna nende jaoks on hooaeg läbi ja keeruline on võistkonda kokku saada.. 
Seega tegi juhatus laupäeval toimunud volikogul järgmise ettepaneku: Tulla klubide soovile vastu mängida lauatennist ja selgitada meistrid. Aga ei toimu üleminekumänge ning liigade vahelisi võistkondade liikumisi. 
Kuna enamustes liigades on väljakukkujad ja võitjad veel lahtised ning mitmed võistkonnad ei pruugi enam oma võistkonda soovitud tugevuses või isegi vajalikus suuruses kokku saada, siis ei tohi me tekitada edasi mängimisega olukorda, kus liigast kukuvad meie otsuse tulemusel välja klubid, kes muidu poleks ehk kukkunud. 
Seega kokkuvõtvalt: 
Eesti Võistkondlikud Meistrivõistlused jätkuvad juulis/augustis. Mängitakse lõpuni neljas mängupäev ning kõrgliigade puhul ka playoffid. Üleminekumänge ja liigade vahelisi liikumisi ei toimu. 
ELTL juhatus proovib kiiresti leida mängukohad ning kuupäevad ja saadame siis juba klubidele laiali.

ELTL tegeleb hetkel võimalike kuupäevade ja võistpaikkade otsimisega.