You are currently viewing Eesti ettevõtete meistriks lauatennises tuli Telia

Eesti ettevõtete meistriks lauatennises tuli Telia

09. märtsil peetud Eesti Ettevõtete Meistrivõistlustel lauatennises võitis esikoha Telia Spordiklubi, kellele see oli võistluste ajaloos juba teine meistritiitel. Teise koha saavutas If Kindlustus ning kolmanda 1 Digi Stuudio OÜ. Tänavu üheksandat korda peetud võistlustel osales 35 ettevõtet, mis on ka võistlussarja rekord. Ühtlasi kogusid osalenud ettevõtted Eesti lauatennise toetuseks 470 eurot, mis suunatakse Eesti Lauatenniseliidu kaudu Eesti noortekoondise arengusse.

Tallinnas Kristiine Spordihallis 9. märtsil toimunud Eesti ettevõtete kevadistel meistrivõistlustel oli esindatud rekordarv ettevõtteid ja mängijaid alates sarja algusest. Toimunud võistlused olid järjekorras juba üheksandad ning nende korraldajaks on Spordipilet.ee koostöös Eesti Lauatenniseliiduga. Viimane oli ürituse kaaskorraldajaks esimest korda.

Eesti Lauatenniseliidu peaekretäri Margit Tamme sõnul on alaliidul suur heameel näha, et huvi lauatennise harrastamise vastu on kasvamas ning Eesti ettevõtete üha arvukam osalemine võistlustel ilmekas näide lauatennise populaarsusest ka kõigi nende seas, kes selle spordialaga igapäevaselt päris klubide tasemel ei mängi. „Suur rõõm oli näha saalis ligi sadat entusiastlikku mängijat, kelle jaoks päev lauatennisega oli puhas rõõm ja teretulnud vaheldus igapäevasele tööelule,“ ütles Tamm. „Koos edukate Rahvapinksi võistlustega ning Eesti Koolispordi Liiduga koostöös toimuvate „Koolipinks kõigile“ võistlussarjaga soovime luua võimalikult laia põhja kõigile soovijatele lauatennisega tegelemiseks, et pakkuda inimestele rõõmu liikumisest ja kasvatada selle kaudu kindlasti järelkasvu ka meie võistlussportlastele,“ lisas ta.

Eesti Ettevõtete Meistrivõistlused lauatennises kuulub ühtsesse „Noored olümpiale“ võistlussarja mille osadeks on lisaks veel Toomas Kookla Memoriaalvõistlus ja Jalgpalliklubide Meistrivõistlused lauatennises. Võistluste osalustasudest suunatakse osa Eesti lauatennise noortekoondiste hüvanguks.