You are currently viewing Eesti individuaalsed MV 2023 juunioride (U19) vanuseklassis   – 25.veebruaril – Viimsi FORUS Spordikeskuses – (TULEMUSED)

Eesti individuaalsed MV 2023 juunioride (U19) vanuseklassis – 25.veebruaril – Viimsi FORUS Spordikeskuses – (TULEMUSED)

  • 25 veebruaril 2023 selgitati Viimsi FORUS Spordikeskuses välja Eesti juuniorite individuaalsed lauatennisemeistrid U19 vanuseklassis. Eesti meistrid selgusid nii neidude ja noormeeste üksikmängus, paarismänguks kui ka segapaarismängus.

Noormeeste üksikmängus tuli Eesti meistriks Markkos Pukk, teise koha saavutas Madis Moos ning kolmanda koha Pert Marten Lehtlaan. Neidude üksikmängus võitis meistritiitli Arina Litvinova, teise koha sai Raili Nurga ja kolmanda koha Maria Žavronkova.

Noormeeste paarismängus olid võidukad Madis Moos ja Pert Marten Lehtlaan, teisele kohale tulid Markkos Pukk ja Konstantin Sokolov ning kolmanda koha saavutasid Jan Kenneth Toming ja Erik Nüüd. Neidude paarismängu meistritiitli võitsid Maria Žavronkova ja Arina Litvinova, teise koha saavutasid Raili Nurga ja Anita Kostap ning kolmandaks tulid Katrin Riina Hanson ja Eiris Ikkonen.
Segapaarismängu Eesti meistriteks tulid Arina Litvinova ja Markkos Pukk, teise koha saavutasid Raili Nurga ja Pert Marten Lehtlaan ning kolmanda koha Maria Žavronkova ja Konstantin Sokolov.

Võistluspäeva venitas pikale rekordarv osalejaid. Üksikmängudes osales kokku 71 võistlejat. Paarismängudes kokku 36 paari, neidude paarismängus 7 paari, noormeeste paarismängus 14 paari ja segapaarismängus 12 paari, kokku seega lisaks veel 72 võistlejat.

Võistluste peakohtunik oli Taavi Miku.

Video ülekannet saab järelvaadata YouTube kanalil SIIT

Võistluste tulemused on allalaetavad:

Võistluste tulemusi saab vaadata ka: mats.ee keskonnas