Eesti Meistrid 2021 on Valeria Petrova ja Maksim Vuhka

Eesti Meistrid 2021 on Valeria Petrova ja Maksim Vuhka

Tulemused:
Naispaarismäng
1. Valeria Petrova, Vitalia Reinol (LTK Narova)
2. Kätlin Latt, Reelica Hanson (LTK Kalev, Aseri SK)
3. Sirli Roosve, Airi Avameri (TalTech SK)
3. Liidia Andreeva, Arina Litvinova (LTK Narova)

Meespaarismäng
1. Aleksandr Lušin, Stanislav Strogov (LTK Maardu, TalTech SK)
2. Toomas Libene, Andrei Sirel (LTK Kalev)
3. Artjom Hiisku, Vallot Vainula (TalTech SK, Pärnu LTK Vint-90)
3. Sergei Petrov, Maksim Vuhka (Viimsi PINX)

Segapaarismäng
1. Valeria Petrova, Osqar Pukk (LTK Narova, Tartu SS Kalev)
2. Vitalia Reinol, Stanislav Strogov (LTK Narova, TalTech SK)
3. Airi Avameri, Vallot Vainula (TalTech SK, Pärnu LTK Vint-90)
3. Raili Nurga, Sergei Petrov (Rakvere SK, Viimsi PINX)

Meesüksikmäng
1. Maksim Vuhka (Viimsi PINX)
2. Toomas Libene (LTK Kalev)
3. Mihkel Pae (Viljandi LTK Sakala)
3. Stanislav Strogov (TalTech SK)

Naisüksikmäng
1. Valeria Petrova (LTK Narova)
2. Airi Avameri (TalTech SK)
3. Kätlin Latt (LTK Kalev)
3. Reelica Hanson (Aseri SK)

Pühapäev:

Eesti individuaalsed meistrivõistlused toimuvad 4.09-5.09.2021.a. Tallinnas , Männiliiva 7 (TalTechi Spordikeskuses).
Peakohtunik : Renno Rehtla (IU,Tartu)

Eesti individuaalsed meistrivõistlused peetakse alljärgnevates võistlusklassides.
 meesüksikmäng (MÜ)
 naisüksikmäng (NÜ)
 meespaarismäng (MP)
 naispaarismäng (NP)
 segapaarismäng (SP)

Klubidel saata täidetud registreerimisvorm hiljemalt 1.09.2021 e-posti aadressile
registreeri@lauatennis.ee .
NB! Ära jäänud Eesti Meistrivõistlustele registreerunud mängijad peavad registreerima uuesti.

Võistleja peab märkima ka selle, kas soovib mängida paarismängu. Kellel veel paarilist ei ole, koostatakse list, mis avaldatakse kodulehel, et oleks võimalik soovijatel omavahel paarid moodustada.
Need, kes on paarismängu mängimise soovi avaldanud, saavad paarid registreerida ka võistluspäeva alguses peakohtuniku juures.
Paarismängudes võivad osaleda ka võistlejad, kes ei osale üksikmängudes.

Üksikmängudele registreerunud võistlejad (mehed 16 ja naised 8) loositakse võistlustabelisse 3.09.2021.

Close Menu