You are currently viewing Eesti meistrid lauatennises on Aleksandr Smirnov ja Reelica Hanson – lisatud FOTOD

Eesti meistrid lauatennises on Aleksandr Smirnov ja Reelica Hanson – lisatud FOTOD

23.-24. märtsil toimunud Eesti individuaalsetel meistrivõistlustel lauatennises võidutsesid meestest Aleksandr Smirnov ja naistest Reelica Hanson. Eesti reitingus teist kohta hoidev Smirnov võttis finaalis kindla 4:0 võidu edetabeli esinumbri Vallot Vainula üle. Naiste edetabelis teisel kohal olev Reelica Hanson edastas Eesti reitingu neljandat mängijat Arina Litvinovat tulemusega 4:1. Aleksandr Smirnovile oli see juba 14. Eesti individuaalne meistritiitel, Reelica Hansonile aga esimene. Pronksmedalid võitsid meestest Madis Moos ja Maksim Vuhka ning naistest Kätlin Põldveer ja Airi Avameri.

Tallinna Tehnikaülikooli spordihoones nädalavahetusel peetud võistlustel selgitati lisaks individuaalsetele meistritele välja ka Eesti parimad paaris- ja segapaarismängijad. Meeste paarismängu esikoht kuulus Pert Marten Lehtlaanele ja Madis Moosile, teiseks tulid Markkos Pukk ja Mart Luuk, kolmanda koha saavutasid Vallot Vainula ja Aleksandr Smirnov ning Andrei Maltizov ja Osqar Pukk.

Naistest olid parimad Kätlin Põldveer ja Reelica Hanson, edestades finaalis Liisi Vellnerit ja Vitalia Reinolit, kolmanda koha võitlesid välja Olesja Ketško ja Arina Litvinova ning Angela Laidinen ja Elis Türk.

Segapaarismängu võidu võtsid Aleksandr Smirnov ja Kätlin Põldveer, teise koha saavutasid Vallot Vainula ja Airi Avameri, kolmandaks tulid Maksim Vuhka ja Vitalia Reinol ning Toomas Libene ja Olesja Ketško.

Lauatennise Eesti Meistrivõistluste pidulikul avatseremoonial andis Eesti Lauatenniseliit ühtlasi üle ka auhinnad 2023. aasta parimatele, kelleks on:

Parim meesmängija – Vallot Vainula
Parim naismängija – Valeria Hachard
Parim noormees – Markkos Pukk
Parim neiu – Arina Litvinova
Parim noorte treener – Liidia Andreeva
Parim meesveteran – Rein Lindmäe
Parim naisveteran – Kai Thornbech
Parim võistluste peakohtunik – Aleksandr Kirpu

PILDID VÕISTLUSELT:

I mängupäev, 23.04 SIIN
II mängupäev, 24.04 SIIN