You are currently viewing EESTI NOORTE INDIVIDUAALSED MEISTRIVÕISTLUSED U13 ja Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused lauatennises TULEMUSED

Laupäeval 03.02 toimusid U13 noorte meistrivõistlused, kus oli palju tasavägiseid ja pingelisi mänge sh poiste finaal mille võitis tulemusega 3-2 Henri Türk. Teiseks tuli Kerdo Aros ning kolmandaks Enrico Kozintsev. Tüdrukute üksikmängus tuli Eesti meistriks Marii Allev, teise koha saavutas 7ndat paigutust omannud Darya Jegorova. Kolmanda koha võitis Anastassia Boglova.

Segapaarismängus selgitasid Eesti meistrid Henri Türk-Marii Allev ning Ottomar Hõbeoja-Diana Andrejeva. Eesti meistriteks tulid Viljandi sportlased Henri Türk ja Marii Allev. Kolmanda koha selgitasid Matvei Sotskov-Anastassia Koltsova ning Kerdo Aros-Marta Sool, sellest duallist väljusid võitjana Narva võistlejadMatvei Sotskov ja Anastassia Koltsova.

Pühapäeval 04. veebruaril 2024 toimus Haapsalu spordikeskuses Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused lauatennises. Võistlus oli ühtlasi ka Haapsalu GP FINAAL. Võistlustel osales üksikmängudes 31 naismängijat ning 42 meesmängijat. Meestest krooniti Spordiliit Jõud meistriks Sergeid Danilov, kes võitis finaalis tulemusega 3-1 Jevgeni Buzaki. Kolmanda koha mängus võitis äärmiselt põnevas ja tasavägises mängus Frank Thomas Türi tulemusega 3-2 Martin Kraikot. Naistest oli parim Kätlin Põldveer, teine Kristina Andrejeva ning kolmas Angela Laidinen. Kõiki tulemusi on võimalik näha siit: