You are currently viewing Eesti parasportlased osalevad mainekal lauatenniseturniiril / täiendatud 9.09.2022

Eesti parasportlased osalevad mainekal lauatenniseturniiril / täiendatud 9.09.2022

Tänu Eesti Paralümpiakomitee ja Eesti Lauatenniseliidu ühisele pingutusele jõudsid meie sportlased Martin Printsmann ja Deniss Sedelnikov väga tugevatasemelisele Soomes, Lahtis toimuvale ITTF-i Para Open 2022 lauatenniseturniirile.

Täna, 09. septembril astuvad võistlustulle Viimsi Lauatenniseklubi liige Deniss Sedelnikov ja Viljandi LTK Sakala mängija Martin Printsmann, kes osalevad mainekal para lauatenniseturniiril Soomes, Lahtis.

07 ja 08 septembril läbisid sportlased edukalt akrediteerimise ja klassifitseerimise protsessi ning said lõpliku loa võistlustel osaleda. Deniss mängib klassis 11 ja Martin klassis 8.

Lisaks saime võimaluse mängida ka vastavas klassis meespaarismängu, kus Denissi partneriks on PAENGJAI, Narongsak (Tai) ning Martini partneriks on CHAN, Hon Man (Hong Kong)

Lauakohtunikena mõistavad Pajulahtis kohut ka eestlased Luka Puumets ja Heldur Nermann.

ITTF Lahti Para Open toimub 9-11 septembril 2022

Võistlusele pääsemine õnnestus paralümpiakomitee finantstoetuse ja põhjanaabrite nõustamise kaasabil. Kui nimelt nõnda kõrgetasemelisele võistlusele tehakse akrediteering tavapäraselt kolme või enama kuuga, siis nüüd aitasid soome kolleegid selle korda ajada kolme päevaga. Nii Printsmannil kui Sedelnikovil on Para Openi võistluste heade tulemuste korral võimalik pääseda koguni paraolümpiale.

Noormehi juhendab Para Openil Eesti Lauatenniseliidu juht ja esindaja Priit Lehtlaan.

Täiendav info: Eesti Lauatenniseliit, Priit Lehtlaan: e-post: priit.lehtlaan@gmail.com,
tel. nr: +372 507 3011