ELTL STIGA Laste GP etapp Aseris – FINAAL

ELTL STIGA Laste GP etapp Aseris – FINAAL

ELTL Laste GP finaal toimus laupäeval 19. juunil Aseri Vabaajakeskuses. Finaaletapil osales 88 lauatennise huvilist.

6. etapil esikolmikud:

Tüdrukud 15 (2006-2007) – N15

  1. Arina LITVINOVA (Narova)
  2. Maria ŽAVRONKOVA (Narova)
  3. Sofija PETROVA (Narova)

Tüdrukud 13 (2008-2009) – N13

  1. Julia BRAGINA (Maardu LTK)
  2. Valerie LONSKI (Aseri SK)
  3. Amanda HALLIK (Maardu LTK)

Tüdrukud 11 (2010-2011) – N11

  1. Lisanna PÕDER (TÜ ASK)
  2. Diana ANDREJEVA (Spinmaster)
  3. Petra OKAS (Viljandi LTK Sakala)

Tüdrukud 9 (2012-…) – N9

  1. Marta SOOL (Haapsalu LTK)
  2. Arina SOKOLOVA (Narova)
  3. Anastassija BOGLOVA (Narova)

Poisid 15 (2006-2007) – M15

  1. Pert Marten LEHTLAAN (Viimsi LTK)
  2. Jan Kenneth TOMING (Viimsi LTK)
  3. Andrei MALTIZOV (LTK Kalev)

Poisid 13 (2008-2009) – M13

  1. Artur KOPTELKOV (Aseri SK)
  2. Jevgeni STROGOV (Narova)
  3. Martin KRAIKO (Maardu LTK)

Poisid 11 (2010-2011) – M11

  1. Kerdo AROS (Rakvere SK)
  2. Sebastian ASU (Viimsi LTK)
  3. Fred MANDRE (MTÜ Hobipinks)

Poisid 9 (2012-…) – M9

  1. Matvei SOTSKOV (Narova)
  2. Sergei PLATONOV (Narova)
  3. Marat FJODOROV (Narova)

KOKKUVÕTTE ESIKOLMIKUD:

Tüdrukud 15 (2006-2007) – N15

  1. Arina LITVINOVA (Narova)
  2. Maria ŽAVRONKOVA (Narova)
  3. Sofija PETROVA (Narova)

Tüdrukud 13 (2008-2009) – N13

  1. Angela LAIDINEN (LTK Viru-Nigula)
  2. Julia BRAGINA (Maardu LTK)
  3. Valerie LONSKI (Aseri SK)

Tüdrukud 11 (2010-2011) – N11

  1. Lisanna PÕDER (TÜ ASK)
  2. Anna SALOVA (Maardu LTK)
  3. Petra OKAS (Viljandi LTK Sakala)

Tüdrukud 9 (2012-…) – N9

  1. Marta SOOL (Haapsalu LTK)
  2. Arina SOKOLOVA (Narova)
  3. Anastassija BOGLOVA (Narova)

Poisid 15 (2006-2007) – M15

  1. Markkos PUKK (Tartu SS Kalev)
  2. Andrei MALTIZOV (LTK Kalev)
  3. Pert Marten LEHTLAAN (Viimsi Lauatenniseklubi)

Poisid 13 (2008-2009) – M13

  1. Martin KRAIKO (Maardu LTK)
  2. Jevgeni STROGOV (Narova)
  3. Artur KOPTELKOV (Aseri SK)

Poisid 11 (2010-2011) – M11

  1. Kerdo AROS (Rakvere SK)
  2. Sebastian ASU (Viimsi LTK)
  3. Fred MANDRE (MTÜ Hobipinks)

Poisid 9 (2012-…) – M9

  1. Matvei SOTSKOV (Narova)
  2. Gert EINER (Viimsi LTK)
  3. Marat FJODOROV (Narova)
Close Menu