You are currently viewing Keila 2023 a meistrid selgunud

Keila 2023 a meistrid selgunud

Seekordsetest Keila lahtistest lauatennisemeistrivõistlustest, mis oli pühendanud Keila LTK ühe eestvedaja ja tulise lauatennisentusiasti Vahur Lööri mälestusele, oli üksteiselt tulnud mõõtu võtma 42 lauatennisisti – mitte vähe, aga mitte ka palju. Aga tänu sellele said mängijad varem õhtule.
Keilakaid oli võistlejate hulgas 14 ning neid, kes ei välistnud Keilat oma kodulinnane kunagi tulevikus, 10. Ülejäänuid seega 18.
Võistluse esimene paigutatud Keila oma noormees Andrus Hiiemäe ei vääratanud ning võttis finaalis tulemusega 3:1 võidu Sofia Viktoria Geroiskaja ees.
Tasavägises 3. koha matšis alistas Frank Thomas Türi geimidega 3:2 Marina Širai.

Autasustatud.

Naised olid üldse tulbid ning hõivasid üldarvestuses mitmeid kõrgeid kohti. Naiste esikolmik kujunes järgmiseks:
I Marina Širai
II Kai Thornbech (üldarvestuse 6.)
III Tomomi Osanai (üldarvestuse 11.)

Keila naiste meistriks tuli Ragne Strelets.

Üldarvestuse minikadettide N11 arvestuse võitis Mona Soms. Keilakaid selles võistlusklassis esindatud ei olnud. Samuti puudusid võistlejad poiste sama vanade võistlusklassis.

Kadettide N15 üldarvestuse võitis Elizaveta Tšernova ning 2. tuli Moa Rinne. Keilakad antud vanusegrupis esindatud polnud.

Naisjuuniorite N18 võitis Katrin-Riina Hanson. Keilakaid selles vanuseklassis polnud.

Veteranide klassides konkureerisid naised ja mehed ühises arvestuses. Vet.40 üldarvestuse võitis Jegor Gužvin. Vastava võistlusklassi Keila meistriks tuli Tiit Laur.

Veteranid 50+ vanusegrupi ühises arvestuse 1. tuli ainuke välisvõistleja Artūrs Vulfs. Selles vanusegrupi parimateks keilakateks osutusid:
I Kalvi Sagor
II Kalle Kask
III Andi Maasalu

Veteranid 60+ üldarvestuse pani kinni Elle Õun.
Vastava vanuseklassi keilakate arvestuse esikolmik kujunes selliseks:
I Mati Krusel
II Eduard Pukkonen
III Mati Türk

Veteranide vanusegrupi 70+ võitis igavasti noor Eva Hanni.

Keila meeste esikolmik kujunes järgmiseks:
I Sander Taaber
II Kalvi Sagor
III Mati Krusel

Üldarvestuse esikolmik: II Frank Thomas Türi; I Andrus Hiiemäe; III Sofia-Viktoria Geroiskaja
Naiste esikolmik: III Tomomi Osanai; II Kai Thornbech; I Marina Širai
Parimad keilakad: naiste meister Ragne Strelets; II Kalvi Sagor; meest parim Sander Taaber; III Mati Krusel