Koolipinks Kõigile 2024: rekordarv koole ja võistkondi

Edukalt lõppenud Koolipinks Kõigile 2024 võistlusel osales rekordarv unikaalseid koole, kokku 24, ning võistlustulle astus 43 erinevat võistkonda kuues võistlusklassis. Selle aasta turniir tõestas, et huvi lauatennise vastu kasvab jätkuvalt, pakkudes rohket osavõttu ja tugevat konkurentsi.

Gümnaasiumi kategoorias näitasid silmapaistvaid tulemusi:

  • Tüdrukute arvestuses võidutses Nõo Reaalgümnaasiumi duo Annyika Priske ja Riine Valo, järgnesid Mariell Õismets ja Carola Kink Tallinna 32. Keskkoolist ning Maria Rohumaa ja Anette Heinsar Viimsi Gümnaasiumist.
  • Poisid tõid esikoha Viimsi Gümnaasiumile tänu Ilmar Vuhka ja Pert Marten LehtlaanE suurepärasele mängule, Viljandi Gümnaasiumi duo Gert Vares ja Ron-Oskar Ruben saavutasid teise koha ning Tallinna XXI Kooli esindajad Jan Kenneth Toming ja Richard Anmann tulid kolmandaks.

Põhikoolide arvestuses jagunesid auhinnalised kohad järgnevalt:

  • 1-5 klasside tüdrukute seas võitsid Narva Pähklimäe Kooli õpilased Arina Sokolova ja Marina Yakovleva, Maardu Põhikool ja Rocca al Mare kool järgnesid teise ja kolmanda kohaga.
  • Poisid 1-5 klassides nägid Narva Pähklimäe Kooli võitu, Tartu Raatuse Kooli ja Rapla Vesiroosi kooli esindused mahtusid samuti esikolmikusse.
  • 6-9 klasside tütarlaste seas võidutsedi Viljandi Kesklinna Kooli esindajad, Maardu Põhikool ja Tartu Variku Kool järgnesid neile.
  • Poisid 6-9 klassides tõid esikoha Maardu Põhikoolile, teisele ja kolmandale kohale platseerusid vastavalt Aseri kool ja Tartu Kivilinna Kool.

Kokkuvõttes võitis Gümnaasiumide arvestuses Viimsi Gümnaasium, järgnesid Tallinna 32. Keskkool ja Tallinna XXI Kool. Põhikoolide seas läks esikoht Maardu Põhikoolile, teisele kohale tuli Rocca al Mare kool ja kolmandaks platseerus Tallinna Inglise Kolledž.

Koolipinks Kõigile 2024 pakkus haaravaid mänge ja kinnitas lauatennise populaarsuse kasvu noorte seas. Osalevate koolide rekordarv ja tihe konkurents tõotasid suurepärast spordipäeva, millest sai tõeline pidu kõikidele lauatennise sõpradele.

Võistlustulemused: link