You are currently viewing LAHKUNUD ON KEILA LTK PRESIDENT VAHUR LÖÖR 

LAHKUNUD ON KEILA LTK PRESIDENT VAHUR LÖÖR 

Vahur Löör

21. IV 1967 – 23. II 2023

Keila Lauatenniseklubi Pinksiproff annab suure kurbusega teada, et pärast rasket haigust on meie seast lahkunud klubi üks asutajatest ja praegune president Vahur Löör.

Saaremaal sündinud Vahur sai lauatennise mängimise pisiku kodulähedalt, Pärsama kultuurimajast, kus oli hulk selle spordiala entusiaste. Keilasse kolis Vahur Löör aastal 1989 ja töökohaks sai talle siis Harju-KEK. Hariduselt oli Vahur Löör tehnik-mehaanik. Peale Keila Lauatenniseklubi asutamist 2010 aastal, omandas Vahur Löör ka lauatennise treeneri kutse ning hakkas Keilas ja selle lähiümbruses noori lauatennise juurde meelitama. Vahur Löör oli Keila lahtiste meistrivõistluste ja Keila karikasarja põhiline eestvedaja ja korraldaja. Lisaks komplekteeris ta mitmeid Keila võistkondi, osalemaks Eesti Võistkondlikel Meistrivõistlustel, erinevates liigades.

Vahur Löör oli profesionaalne lauatennise edendaja, kes on rikastanud mitmekülkselt Eesti lauatennise elu. Jääme mäletama Vahur Lööri kui pühendunud lauatennise entusiasti, kolleegi ja head sõpra.

Avaldame sügavat kaastunnet Vahuri lähedastele.

Matusetalitus toimub reedel, 3.märtsil kell 13 Kuressaares, Laurentiuse kirikus. Sealt edasi liigutakse Pärsama kalmistule.