ELTL STIGA Laste GP 1. etapp ja Evelin Lestali mälestusvõistlused Tartus

ELTL STIGA Laste GP 1. etapp ja Evelin Lestali mälestusvõistlused Tartus

Laupäeval 18. septembril 2021 toimub ELTL STIGA Laste GP 1. etapp Turu tn Spordihoones (Turu 8, Tartu). Võistluspäeva algus on kell 11. Mandaadi lõpp võistluspaigas on kell 10.45. Võistlusele eelregistreerimine toimub kuni 15. septembrini: aleksandr.kirpu@tammegymnaasium.ee või registreeri@lauatennis.ee vastava registreerimisvormi alusel. Osavõtutasu on 10 eurot. Kui klubi soovib maksta arvega, siis palume edastada registreerimisel arve saaja andmed.

Võistluspaigas on 2 saali (12 lauda ja 6 lauda).

Laste GP juhend

REGISTREERIMISVORM (XLS)

EELREGISTREERITUD MÄNGIJATE NIMEKIRI

Pühapäeval 19. septembril toimub samas paigas turniir täiskasvanutele. Võistluspäeva algus on kell 11. Registreerimine tehakse kohapeal ja kuni kella 10.45ni.

Süsteem: kõik mehed ja naised mängivad üheskoos (ühes tabelis). Paremusjärjestuse alusel saavad auhinna 3 parimat mees- ja naisjuuniori (s 2003-2006), 3 parimat täiskasvanut ja 3 parimat veterani 40+ (1982 s ja vanemad) ning 60+ (1962 s ja vanemad). Autasustatakse diplomi, medali ja auhinnaga. Rein Lindmäe ja Ülle Hüva panevad välja parimale mehele ja parimale naisele karika.

Osavõtutasu on täiskasvanutele 15 eurot ja lastele 10 eurot.

Soodne ööbimine on hetkel võimalik saada Tamme Hostelis: 18 eurot öö.

LESTALI MÄLESTUSVÕISTLUSTE JUHEND

Saali pääseb alates 18-eluaastast:

  • Vaktsineerimistõendiga
  • Läbipõdemistõendiga
  • Negatiivse kiirtesti tulemusega. Kiirteste teevad nt ka apteegid.
  • Alla 18-aastastelt hetkel tõendeid ei nõuta, aga see võib muutuda järgmise valitsuse otsusega (nt alates 12-eluaastast).
  • Kui keegi võistlejatest või treeneritest soovib teha võistluspaigas enne võistlust kontrollitud tingimustes COVID kiirtesti, siis tuleb sellest korraldajate 3 päeva enne teada anda. Teistele pealtvaatajatele testi tegemise võimalust ei pakuta. Testi hind 10 eurot.
Close Menu