You are currently viewing Lauatennis Ukraina heaks / Table tennis for Ukraine 20.03.

Lauatennis Ukraina heaks / Table tennis for Ukraine 20.03.

 Tahaksid raskel ajal Ukrainale toeks olla? Kui vastus on jah, siis siin on Sinu võimalus!Tallinna Ülikooli Spordiklubi on koostöös Students with Ukraine (https://www.facebook.com/groups/350240783658789/) ja Pinksikeskusega korraldamas heategevuslikku lauatenniseturniiri, mille pealt teenitud raha läheb täies mahus Ukraina toetuseks.

Turniiril saab mängida kahes liigas: edasijõudnud ja algajad. Kummagi turniiri esikolmik viib koju eriti vägeva auhinnakoti, mis on kokku pandud turniiri sponsoritelt! Need, kel ei ole soovi võistelda, kuid tahavad siiski lauatennises kätt proovida, on võimalus osa võtta trennist, mis toimub võistlusega samaaegselt.

Osalemistasu on 10 eurot ja seda saab maksta kohapeal.Kogutud raha annetatakse täies mahus Ukraina sõjapõgenike aitamiseks  ning humanitaarabi tagamiseks neile, kes viibivad Ukrainas. Soovi korral on võimalus veel annetada!

 20. märts
 SK Pinksikeskus – Puuvilla 19a
 kell 10.00

 Registreerimiseks vajuta üritusele “going” ja eelregistreeri ennast siin  https://forms.gle/nVJVY8AyqzQnxLne9

Ootame osalema kõiki sõltumata eelnevast kogemusest.Rohkem infot Students with Ukraine tegemiste kohta ja erinevad võimalused Ukraina toetamiseks – https://www.facebook.com/groups/350240783658789/