You are currently viewing Lauatennise oma spordikaplan

Lauatennise oma spordikaplan

Vahetult enne suuri pühi on meie liikmetele paslik tutvustada meest, keda paljud ehk juba teavad mänguväljakutelt ja võistlustelt, kuid kellel on meile täna ka hoopis teistlaadi jutt rääkida:

Olen Nikolai Rütkinen ning soovin Eesti Spordikaplanaadi liikmena panustada meie spordiala arendamiseks treenerite ja sportlaste nõustamisel ja toetamisel. Olen kristlane 1992. aastast, Eesti Kristliku Nelipühi Kiriku ordineeritud pastor, tegutsen Lasnamäe ja Pärnu vene kogudustes. Olen tegelenud võrkpalliga ja viimased kaheksa aastat mänginud lauatennist. Olen Maardu LTK liige ja mul on EKR3/abitreeneri kutsetunnistus. Sel sügisel läbisin Ülemaailmse Spordikaplanite ühenduse rahvusvahelise koolituse, mis pakub vajalikke aluspõhimõtteid spordikaplanina tegutsemiseks.

Olen kindel, et spordikaplani rolli kaudu saame paremini toetada meie treenereid ja sportlasi. Spordikaplan on vabatahtlik hingehoidja, kes pakub sportlasele, spordimeeskonnale, spordiklubile või liidule igakülgset toetust lähtuvalt inimese või organisatsiooni vajadustest. Spordikaplan tegutseb veendumusel, et terviklik inimene saavutab paremaid tulemusi. Ta austab inimeste usuvabadust, on erapooletu ja sõltumatu. Suur osa spordikaplani tööst on olla spordikogukonnas kohal ja kättesaadav. Tema roll võib olla konfidentsiaalne ärakuulaja, mentor või konfliktide vahendaja. Vahel võib ta rolliks olla vaimulike teenistuste, piiblitundide ja palvehetkede läbiviimine ning vaimuliku julgustuse ettekandmine (vastavalt oma kiriku volitustele).

Konkreetsema huvi korral saab minuga ühendust:

Nikolai Rütkinen
Eesti spordikaplanaadi kaplan
nikolai.rytkinen@gmail.com
spordikaplan.ee

Rahulikku pühadeaega kõigile!