You are currently viewing Meistriliiga võistkonnad ning koosseisud teada

Meistriliiga võistkonnad ning koosseisud teada

Sel aastal alustab esmakordselt Meistriliiga, mis on reformitud endisest kõrgliigast. Liiga suund on minna järjest professionaalsemaks ning avalikkusele nähtavamaks.
Igast mängupäevast tulevad kommentaaridega videopildis ülekanded. Liiga võistkonnad, koosseisud ja statisika avalikustatakse kodulehel.
Liiga peakohtunikuks on Rauno Põru.

Faktid:
Kõige noorem meeskond on Aseri Spordiklubi/Elektest, keskmine vanus 22 aastat ning vanim koosseis on Mustvee LTK-l, 44 aastat vanust keskmiselt.
Kõige noorem meeskonna liige on Tartu SS Kalev koosseisus, 14 aastane.
Kõige vanem kodanik on ülesantud Viljandi Lauatenniseklubi Sakala nimekirjas, 73 aastane.Osalejad:

Viljandi LTK Sakala

Valitsev meister on väljas sarnase võistkonnaga nagu möödunud hooajal. Peamist rolli mängivad võistkonnas Mihkel Pae, Mart Luuk ning leedukas Valdas Martinikus. Treeneri rolli täidab Rivo Saaremäe.

Maardu LTK

Maardu peamised jõud on tugevad kaitsemängijad Sergei Danilov ning Aleksandr Lušin. Samuti on võistkonnas ka eelmisel hooajal mänginud Artjom Hiisku. Võistkonda on tugevdatud ka narvalase Stanislav Strogoviga, kes küll hooaja alguses ilmselt osaleda ei saa, kuna mängib ka Saksamaal. Välismängijad on eelnevatest aastatest tuttavad venelased Petr Fedotov ning Nikita Artjomenko ning uue mehena on liitunud Miika O’Connor Soomest. Treeneriks on Andres Lofitski

Mustvee LTK

Põhituumik ei ole muutunud ning peamised punktid peavad ära tooma Lauri Laane ning Aleksei Nikonorov. Lisaks on võistkonnas tugevad venelased Andrei Tcybin ning Zenja Gruzdov ja sarnaselt Maardule on kolmas välismaalane Soomest ehk Otto Tennilä. Treener on Toivo Uustalu

LTK Kalev/Radiaatorikeskus

Võistkonnast leiab teada-tuntud kalevlased Allan Kottise ja Kristjan Kandi. Lisaks veel Toomas Libene ning Aleksandr Smirnov. Täiendusena on juures Erik Lindmäe. Venemaalt on tugevduseks pikka aega võistkonda kuulunud Aleksei Britvin. Soomest aga Tom Lundström ning Jorma Lahtinen ja Leedust on appi kutsutud Lukas Rimkus. Võistkonda juhendab Allan Kottise.

Tartu SS Kalev

Tartu võistkond ei ole praktiliselt muutunud. Tiimi esindavad eestlased Raino Tsäko, Markkos Pukk ja Oskar Pukk. Lätist on kirjas Maris Kuda, Soomest ka eelmisel hooajal võistkonnas mänginud Matias Ojala ning juurde on registreeritud ka venelane Aleksei Pašin. Treeneriks on endiselt Svea Onno

TalTech Spordiklubi

Vallot Vainula juhendatud võistkonda kuuluvad Märt Kurvet, Toomas Vestli, Krister Erik Etulaid ja Dmitri Rakel. Tugevduseks on võistkonda kutsutud lätlane Arturs Reinholds ning soomlased Mika Räsanen ning Samuli Soine.

Viimsi Pinx-Rakvere

Seda võistkonda võib nimetada enim muutunud võistkonnaks. Võistkonda kuuluvad endised Maardu LTK mängijad Sergei Petrov ning Maksim Vuhka. Võistkonnas jätkab Heek, Valdre, Veidrik ning loomulikult ka Carlo Accorsi. Soomest on tugevduseks võetud Aleksi Mustonen ning venemaalt Aleksandr Stetsenko. Võistkonna treener on Sergei Petrov.

Aseri Spordiklubi/Elektest

Liiga uustulnuk, kes võttis koha sisse Narva asemel. Võistkonda kuuluvad Kert Räis, Janno Järve, Leho Varik, Aaro Õismets, lätlane Deniss Vassiljevs, leedukas Paulius Gura ning soomlane Arttu Pihkala. Võistkonda juhendab Renno Rehtla.

Esimene mängupäev toimub juba kümnendal oktoobril Viljandi Spordihoones