You are currently viewing Pingelised pinksilahingud Rapla seeriaetapi avavõistlusel

Pingelised pinksilahingud Rapla seeriaetapi avavõistlusel

8.oktoobril toimus Rapla seeriaetapi suurejooneline esimene pinksivõistlus, mis tõi kokku 65 mängijat erinevatest Eesti nurkadest. Võistlusel osalesid nii kogenud mängijad kui ka palju noori talente, kes näitasid oma oskusi ja võimeid lauamängus. Osalejaid oli seekord tulnud Tallinnast, Tartust, Pärnu-Jaagupist, Haibast, Maardust ja paljudest muudest kohtadest. 

Mängude käik

Võistluspäev algas hommikul kell 10.00 ja kestis lausa õhtu kella 19 ni. Mängud olid pingelised ja pakkusid palju emotsioone nii mängijatele kui ka pealtvaatajatele. Noored mängijad näitasid, et neil on palju sisu ja potentsiaali ning nad on valmis konkureerima kogenud mängijatega. Seda näitasid ka tulemused.

Esimeses pingelises poolfinaalis kohtusi Jevgeni Bužak ja Frank Tomas Türi, kus esimene võttis seekord 3:1 võidu. Teises kaasahaaravas poolfinaalis pakkusid Martin Kraiko ja Urmas Sinisalu põnevaid pallivahetusi ja pinget lõpuni välja ning võidu võttis napi 3:2 võidu Martin Kraiko.

Põnevas finaalheitluses kohtusid seega Jevgeni Bužak ja Martin Kraiko, kus punkt-punkti heitlusest väljus 3:1 skooriga seekord võitjana Jevgeni Bužak

Eriti head meelt teeb see, et kokku osales võistlustel ligi 30 erinevas vanuses noort.

Üllatusena saab välja tuua Raigo Rommoti tõus kokkuvõttes 12-ndale kohale arvestades, et algne asetus oli 22.

Kokkuvõte

Rapla seeriavõistluse avaetapp oli suurepärane sündmus, mis tõi kokku mängijaid üle kogu Eesti. See näitas, et pinks on Eestis endiselt populaarne ja armastatud spordiala, mis ühendab erinevas vanuses inimesi. Võistlus andis noortele mängijatele võimaluse näidata oma oskusi ja saada kogemusi kõrgemal tasemel mängimises. Ootame põnevusega järgmisi võistlusi ja loodame näha veelgi rohkem osalejaid ja pealtvaatajaid.

Järgmiste võistluste info leiad – https://www.rapla.lt/ajakava

Pildid ja võistlustabel

Võistlustabeli leiate siit