You are currently viewing Sakala GP 2022 / ELTL karikasarja 2. etapp ja Sakala karikasarja 1. etapp – TULEMUSED/RESULTS

Laupäeval 24. septembril 2022 toimus Viljandi Spordihoones (Vaksali 4) 32. rahvusvaheline Sakala GP võistlus. Võistlusel osales 64 mängijat Eestist, Leedust, Lätist ja Soomes.

Tulemused:

Kõik võistlusel tehtud fotod (autor: Meelis Heli)

Pühapäeval 25. septembril 2022 toimus Viljandis 39. Sakala karikasarja 1. etapp / RIS Ehitus AS auhinnavõistlused. Võistlusel osales 81 mängijat Eestist, Lätist, Leedust ja Soomest.

Poolfinaalidesse jõudsid samad mehed, kes eelmisel päeval Sakala GP poolfinaalides mängisid. Esimeses poolfinaalis alistas Olegs Kartuzovs (Läti nr.1) 3 : 0 Stanislav Strogovi (Eesti nr 7). teises poolfinaalis oli Maksim Vuhka (Eesti nr 5) 3 : 2 parem Valdas Martinkusest (Leedu nr.5) . Viies sett lõppes tulemusega 16-14. Tõeline võistluse pärl. Finaalis alistas Olegs Kartuzovs tulemusega 4 : 0 Maksim Vuhka. Kolmandat kohta otsustavas kohtumises võitis Stanislav Strogov 3 : 0 Valdas Martinkuse. Parima naismängija tiitel kuulus Vitalia Reinolile (TTÜ Spordiklubi). VET-40 võitjaks tuli Aleksei Nikonorov(LTK Kalev) ja VET-60 esikoha võitis Enn Hallik (Pärnu LTK Vint-90). P-18 auhinna sai eelmise Sakala sarja üldvõitja Markkos Pukk (Tartu SS Kalev), T-18 võitjaks tuli Laura Grigorukaite (Leedu). P-15 klassis sai esikoha Frank Toomas Türi (LTK Kalev), T-15 klassis Petra Okas (Viljandi Spordikool). P-12 võitjaks tuli Henri Türk (Viljandi Spordikool), T-12 klassi võitis Marii Allev (Viljandi Spordikool). R-200 klassi võitis Ain Raid (Märjamaa SK) ja R-400 klassis võitis Mikk Egert Maide (Pärnu LTK Vint-90). /Peeter Allikoja/

Järgmine Sakala karikasarja etapp on pühapäeval 23. oktoobril.