Valtus tehti ajalugu

Eile, 26. Jaanuaril 2020 selgusid esimesed Eesti meistrid lauatennises U21 ja U23 vanuseklassides. Et kohale oli tulnud pea kogu eesti paremik, siis konkurents oli tihe ja võistluspäev kujunes küllaltki pikaks. Sellest hoolimata noortel silmad särasid.

U21 neidude üksikmängus tuli võitjaks Alina Jagnenkova (Maardu Lauatenniseklubi), II koha saavutas Reelica Hanson (Aseri SK) ning III koha Sofia Viktoria Geroiskaja (Lauatenniseklubi Kalev).

U21 noormeeste üksikmängus saavutas I koha Mart Luuk (Pärnu LTK Vint-90), II koha Krister Erik Etulaid (Taltech) ning III koha Andrei Maltizov (Lauatenniseklubi Kalev).

Sama vanuseklassi paarismängudes võidutsesid neidudest Reelica Hanson ja Ksenia Bragina (Aseri SK ja Maardu Lauatenniseklubi), II koht Annigrete Suimets ja Sirli Roosve (Taltech), III koha saavutasid Sofia Viktoria Geroiskaja ja Ketrin Salumaa (Lauatenniseklubi Kalev ja Pärnu-Jaagupi LTK).

U21 noormeeste paarismängus olid parimad Madis Moos ja Rainer Valo (Pärnu LTK Vint-90 ja Viljandi LTK Sakala), II koht Märt Kurvet ja Krister Erik Etulaid (Taltech) ning III koht Jan Kenneth Toming ja Pert Marten Lehtlaan (Viimsi Lauatenniseklubi)

U21 segapaarismängude võitjateks tulid Sofia Viktoria Geroiskaja ja Andrei Maltizov (Lauatenniseklubi Kalev), II koht Ketrin Salumaa ja Madis Moos (Pärnu-Jaagupi LTK ja Pärnu LTK Vint-90), III koht Annigrete Suimets ja Krister Erik Etulaid (Taltech).

U23 vanuseklassi neide osales vaid kaks: Marion Tamm (Rocca al Mare LTK) pidi tunnistama Airi Avameri (Maardu Lauatenniseklubi) selget paremust.

U23 vanuseklassi noormehi osales samuti vaid neli, kuid konkurents oli äärmiselt tasavägine. Peale pikka heitlust tuli võitjaks Mihkel Pae (Viljandi LTK Sakala), II koha saavutas Aleksandr Lušin (Maardu Lauatenniseklubi) ning III koha Toomas Vestli (Taltech).

U23 neidude paarismängus võidutsesid Airi Avameri ja Alina Jagnenkova (Maardu Lauatenniseklubi) ning neile pidid alla vanduma Marion Tamm ja Sirli Jaanimägi (Rocca al Mare LTK ja Taltech).

U23 noormeeste paarismängus tulid võitjateks Aleksandr Lušin ja Artjom Hiisku (Maardu Lauatenniseklubi), II koha saavutasid Mihkel Pae ja Mart Luuk (Viljandi LTK Sakala ja Pärnu LTK Vint-90) ning III koha Toomas Vestli ja Dmitri Rakel (Taltech).

U23 segapaarismängus võidutsesid Reelica Hanson ja Mihkel Pae (Aseri SK ja Viljandi LTK Sakala), II koha saavutasid Airi Avameri ja Artjom Hiisku (Maardu Lauatenniseklubi) ning III koha Aleksandr Lušin ja Alina Jagnenkova samuti Maardu Lauatenniseklubist.

Oli emotsioone täis võistluspäev noortele mängijatele, millest võib kujuneda tore traditsioon.