You are currently viewing 39. Sakala karikasarja 5. etapi tulemused

39. Sakala karikasarja 5. etapi tulemused

Pühapäeval Viljandi spordihoones mängitud 39. Sakala lauatennise karikasarja 5. etapil/ Jaani Lihapoe auhinnavõistlusel osales 68 mängijat, neist 11 oli Lätist. Võistluse ühes poolfinaalis alistas Aleksandrs Maskalonoks (Läti nr 4) tulemusega 3-0 Maksim Vuhka (Eesti nr 5), teises poolfinaalis oli Olegs Katuzovs (Läti nr 2) tulemusega 3-0 parem Markkos Pukkist ( Eesti nr 9). Seega oli finaal seekord lätlaste omavaheline asi ning Olegs Kartuzovs võitis 4-1 Aleksandrs Maskalonoksi. Kolmandat kohta otsustavas kohtumises võitis Maksim Vuhka (Viimsi Pinx) tulemusega 3-1 Markkos Pukki (Tartu SS Kalev). Markkosele lohutuseks P-18 võistlusklassi esikoht.

T-15 klassis sai esikoha Elis Türk (Viljandi LTK Sakala). T-12 klassis oli esimene Marii Allev (Viljandi LTK Sakala) ja P-12 klassis Henri Türk (Viljandi LTK Sakala). VET-40 klassi võitjaks tuli Antti Luigemaa (Pärnu LTK Vint-90 ja VET-60 võitja oli Ervins Svikis (Läti). Naismängijatest saavutas esikoha Vitalia Reinol (TTÜ SK), teise koha sai Sofija Geroiskaja (LTK Kalev) ning kolmanda koha Katrin-Riina Hanson (LTK Kalev). T-18 tüdrukute esikoht kuulus Maia-Liisa Mitt’ile (LTK Kalev). P-15 klassi võitja Martin Kraiko (LTK Kalev) sai ka üldarvestuses kõrge 8. koha. Täname kõiki, kes vaatamata halvale ilmale kohale tulid.