You are currently viewing Individuaalsed Eesti MV U21 vanuseklassis 18.02.2023 Valtus – TULEMUSED

Individuaalsed Eesti MV U21 vanuseklassis 18.02.2023 Valtus – TULEMUSED

Selgusid Eesti meistrid lauatennises U21 vanuseklassis

Laupäeval, 18. veebruaril toimusid Valtu Spordimajas individuaalsed Eesti meistrivõistlused U21 vanuseklassis. Võitjad selgitati välja nii meeste kui ka naiste üksikmängus ning samuti paarismängudes ja segapaarismängus.

Noormeestest osalesid teiste seas Markkos Pukk Tartust ning Pärnu parimate esindajana Madis Moos. Noorematest mängijatest lõid kaasa Viimsi mängija Pert Marten Lehtlaan ja Haapsalus äsja kadettide vanuseklassi Eesti meistriks tulnud Artur Koptelkov Aseri spordiklubist. Neidudest osalesid muuhulgas Eesti naiste reitingu edetabeli esimese 20 mängija hulka kuuluvad Arina Litvinova ja Maria Žavronkova Narvast, Vitalia Reinol Taltech Spordiklubist, Alina Jagnenkova Maardust ning Raili Nurga Rakverest. Noorematest osalesid teiste seas värske kadettide vanuseklassi Eesti meister Angela Laidinen Viru-Nigula lauatenniseklubist ja Amanda Hallik Maardust.

Noormeeste üksikmängus tuli Eesti meistriks Markkos Pukk, teise koha saavutas Madis Moos ning kolmanda koha Pert Marten Lehtlaan. Neidude üksikmängus võitis meistritiitli Alina Jagnenkova, teise koha sai Maria Žavronkova ja kolmanda koha Arina Litvinova.

Noormeeste paarismängus olid võidukad Markkos Pukk ja Märt Kurvet, teisele kohale tulid Jan Kenneth Toming ja Erik Nüüd ning kolmanda koha saavutasid Madis Moos ja Pert Marten Lehtlaan. Neidude paarismängu meistritiitli võitsid Alina Jagnenkova ja Vitalia Reinol, teise koha saavutasid Maria Žavronkova ja Arina Litvinova ning kolmandaks tulid Raili Nurga ja Anita Kostap.

Segapaarismängu Eesti meistriteks tulid Raili Nurga ja Pert Marten Lehtlaan, teise koha saavutasid Alina Jagnenkova ja Madis Moos ning kolmanda koha Vitalia Reinol ja Ilmar Vuhka.

Võistluse peakohtunik oli Allar Vellner.

2023. aasta Eesti meistrivõistlused lauatennises on pühendatud Eesti Olümpiakomitee 100. sünnipäevale ning võistlusel esikolmikusse jõudnud sportlased teenivad EOK 100 erikujundusega Eesti meistrivõistluste medalid.