You are currently viewing Eesti meistriliiga lauatennises – 2. ja 3. mängupäev

Eesti meistriliiga lauatennises – 2. ja 3. mängupäev

Viljandi Spordihoones peeti 5. ja 6. novembril Eesti meistriliiga 2. ja 3. mängupäeva kohtumised.

Meistriliiga tase üldiselt on väga kõrge ning heatasemelist lauatennist sai sel korral jälgida terve nädalavahetuse. Võistkonna võistluse osas ühtegi meeskondade vahelist kohtumist eraldi sellel korral kommentaaridega välja tuua ei pea vajalikuks.

Huvitaivamad mängud olid sel korral enamjaolt välismängijate osalusel.

Tõeliselt vaatemängulise lahingu pidasid maha Antoni WITKOWSKI (Forus-Maardu) ja Daniel KOSIBA (Viimsi PINX). Pinget jätkus otsustava seti lõpuni (11-9) ning tasuks poolakale võit ungarlase üle.

Huvitava mängu pakkusid Samuli SOINE (TalTech) ja Sergei DANILOV (Forus-Maardu). Danilov näitas väga kindla ja targa kaitsemänguga oma meisterlikkust ning sai kindla võidu S. Soine üle.

Põneva kohtumise pidasid ka Samuli SOINE (TalTech) ja Antoni WITKOWSKI (Forus-Maardu). Poolakas, kes oli võistluse vältel alistamatu, pidi alla vanduma väga head mängu näidanud S. Soine-le tulemusega 3-1.

Eraldi väljatoomist vajab kindlasti Sergei Petrov ja ka Spinmaster, kes pälvis kohtunike ja korraldajate poolt erilise tähelepanu ning heakskiidu väga spordimeheliku käitumise ja ausa mängu põhimõtet järgiva käitumise eest. Mitmete inimlike eksituste tõttu oleks Spinmasteril olnud võimalik saada reeglitepärane võit vastase üle ilma korrektselt lõpetamata mänguga. S. Petrov teatas kohtunikele ja korraldajatele, et „Sellisel kujul me võita ei taha“. Peale lühidat nõupidamist, otsustati pidada mäng ajagraafiku välisel ajal ning tulemus selgitati sportlikul viisil.

Uudise koostas Priit Lehtlaan

VILJANDIS 2. mängupäeval TEHTUD FOTOD (autor Meelis Heli)

3. mängupäeval tehtud fotod (autor Meelis Heli)