ELTL Stiga Laste GP 3. etapi tulemused

ELTL Stiga Laste GP 3. etapi tulemused

Pühapäeval 8. novembril 2020 mängiti ELTL Stiga Laste GP 3. etapp Haapsalus. Võistlema tuli 105 noormängijat. Võistlus mängiti Albert Kanepi XIV mälestusvõistluse raames.

ELTL Laste GP 3. etapi võistlustel N9 klassis võitis esikoha Marta Sool (Läänemaa SK), teine oli Marta Rooks (ViljandiLTK Sakala). Sama vanuseklassi poiste võitja on Gert Einer (Viimsi LTK). Tüdrukute N15 parim oli Sofija Petrova (LTK Narova). Teine koht kuulus Kairit Talvingule (Läänemaa SK) ja kolmas Polina Staroverovale (Maardu LTK). T13 võitis Angela Laidinen (Viru-Nigula LTK), teine oli Valerie Lonski (Aseri SK) ning kolmas Jevgenija Kutuzova (LTK Narova) alistas Sandra Prikki 3:1 (Läänemaa SK). T11 klassis oli võidukas Petra Okas (Viljandi LTK Sakala), teine oli Lenna-Liisa Leas (Pärnu-Jaagupi LTK) ja kolmas Eva Sammelselg (Spinmaster). Poisid 11 klassi võitis Kerdo Aros (Rakvere SK) jättes teiseks Sebastian Asu (Viimsi LTK) ja kolmandaks Fred Mandre (MTÜ Hobipinks). Poisid 13 finaalis võitis Martin Kraiko (Maardu LTK) 3:1 Mike Kolesovi (Läänema SK). Kolmas oli Jevgeni Strogov (LTK Narova). Poiste 15 finaalmängus alistas Markkos Pukk (Tartu SS Kalev) 3:1 Andrei Maltizovi (LTK Kalev). Kolmas Pert Marten Lehtlaan (Viimsi LTK).

ESIKOLMIKUD:

Tüdrukud 15 (2006-2007) – N15

  1. Sofija PETROVA (Narova)
  2. Kairit TALVING (Haapsalu LTK)
  3. Polina STAROVEROVA (Maardu LTK)

Tüdrukud 13 (2008-2009) – N13

  1. Angela LAIDINEN (Viru-Nigula LTK)
  2. Valerie LONSKI (Aseri SK)
  3. Jevgenija KUTUZOVA (Narova)

Tüdrukud 11 (2010-2011) – N11

  1. Petra OKAS (Viljandi LTK Sakala)
  2. Lenna-Liisa LEAS (Pärnu-Jaagupi LTK)
  3. Eva SAMMELSELG (Spinmaster)

Tüdrukud 9 (2012-…) – N9

  1. Marta SOOL (Haapsalu LTK)
  2. Marta ROOKS (Viljandi LTK Sakala)

Poisid 15 (2006-2007) – M15

  1. Markkos PUKK (Tartu SS Kalev)
  2. Andrei MALTIZOV (LTK Kalev)
  3. Pert Marten LEHTLAAN (Viimsi LTK)

Poisid 13 (2008-2009) – M13

  1. Martin KRAIKO (Maardu LTK)
  2. Mike KOLESOV (Haapsalu LTK)
  3. Jevgeni STROGOV (Narova)

Poisid 11 (2010-2011) – M11

  1. Kerdo AROS (Rakvere SK)
  2. Sebastian ASU (Viimsi LTK)
  3. Fred MANDRE (MTÜ Hobipinks)

Poisid 9 (2012-…) – M9

  1. Gert EINER (Viimsi LTK)
Close Menu