XIV Albert Kanepi memoriaal / Tulemused!

Täna Haapsalus XIV Kanepi memoriaali raames toimunud ELTL GP 2.etapi meeste üksikmängu finaalis võitis Vallot Vainula (Pärnu LTK Vint-90) 3:0 teise pärnaka Mart Luuki. Kolmanda koha mängus oli Aleksei Nikonorov (Mustvee LTK) tulemusega 3:1 parem Sergei Danilovist (Maardu LTK). Juunioridest tuli võitjaks Madis Moos (Pärnu LTK Vint-90), teine koht kuulus Markkos Pukkile (Tartu SS Kalev) ja kolmas Märt Kurvetile TTÜ SK). Kadetid poisid esikolmik: Pert Marten Lehtlaan, Jan Kenneth Toming, Erik Nüüd (kõik Viimsi LTK). Mehed 50+ kolm paremat olid Sergei Petrov (Viimsi Pinx), Antti Luigemaa ja Urmas King (mõl. Pärnu LTK Vint-90). Mehed 70+ võitis Heikki Sool (Haapsalu LTK), teiseks jäi Lembit Laumets (LTK Kristiine Sport) ja kolmandaks Toivo Uustalo (Mustvee LTK). Naiste turniiri finaalis võitis Kätlin Latt (LTK Kalev) Alina Jagnenkova (Maardu LTK) tulemusega 3:2. Kolmas koht Arina Litvinova (LTK Narova). Kadettidest oli parim Arina Litvinova jättes teiseks Maria Žavronkova (mõl.LTK Narova). Naisjuunioride parimad: Vitalia Reinol (LTK Narova), Arina Litvinova ja Raili Nurga (Rakvere SK). Minikadettide tütarlaste turniiri võitis Marta Sool (Läänemaa SK), teiseks jäi Lenna Liisa Laes ja kolmandaks Laura Jürjen (mõl.Pärnu-Jaagupi LTK). Poiste turniiril kogusid esimesed kolm võrdselt punkte, kuid võidetud-kaotatud settide suhe reastas poisid järgnevalt: esimene Sebastian Asu, teine Stefan Einla (mõl.Viimsi LTK) ja kolmas Mike Kolesov (Läänemaa SK). Rahvaliiga võitis Martin Erki Kähr (Viimsi LTK), teine oli Lembit Laumets (LTK Kristiine Sport) ja kolmas Taavi Miku (Pärnu-Jaagupi LTK). Naiste arvestuse oli parim Marta Laas (Rocca al Mare LTK), teiseks jäi Janely Vestli (Haapsalu LTK) ja kolmandaks Angela Laidinen (Viru-Nigula LTK).  Kõiki võistlustabeleid saab vaadata aadressil mats.ee