You are currently viewing November on sisepinksi õpitubade kuu

November on sisepinksi õpitubade kuu

Novembris kutsub liikumisaasta avastama siseruumides liikumise võimalusi – tule proovi reketialasid!

Harjumuseks kujunevad lihtsamini tegevused, mis pakuvad rõõmu ja annavad positiivse emotsiooni. Reketialad ühendavad endas liikumise ja mängu ning märkamatult oled mängides saanud nii füüsilise koormuse, pannud vastast üle kavaldada püüdes tööle oma aju ning loonud sotsiaalseid suhteid.

Reketimängud arendavad eriti hästi vastupidavust, koordinatsiooni ja osavust. Mängimisega võib alustada igas vanuses ning selleks olemegi loonud tasuta võimalused treeneri juhendamisel mängudega tutvust teha.

Alguse lauatennise tasuta õpitubadele üle Eesti panid SA Liikumisharrastuse kompetentsikeskus ja Eesti Lauatenniseliit juba 29. augustil, kui üle Eestimaa toimusid kohalike klubide eestvedamisel tasuta välipinksi õpitoad, mis meelitasid kohale rõõmustavalt palju huvilisi, kellest nii mõnigi on tänaseks jõudnud ka regulaarsetele treeningutele. Kui augustis toimusid õpitoad kõik ühel päeval, siis nüüd novembris on sisetingimustes toimuvad õppepäevad jagatud kuu peale laiali.

Tänaseks on üritused toimunud juba Tallinnas (Spinmaster), Tartus (Tartu SS Kalev) ja Viimsis (Viimsi Lauatenniseklubi) kuid nii Tallinnas kui ka Tartus on neid plaanis veel. Õpitubade toimumiste täpsemad kuupäevad ja kohad leiad SA Liikumisharrastuse kompetentsikeskus kodulehelt SIIT

Fotodel meenutusi Tartus toimunud õpitoast.