Suvepinks 2022 Viljandis – esimese võistluse tulemused, teine võistlus 6.08

Suvepinks 2022 Viljandis – esimese võistluse tulemused, teine võistlus 6.08

ESIMESE SUVEPINKSI TULEMUSED LEIAD SIIT

Laupäeval 6. augustil kell 12.00 toimub Viljandis Suvepinksi teine võistlus Viljandi järveäärsel korvpalli väljakul.

Osavõtumaks on võistlustel eelregistreerimisel 10 €. Hiljem või kohapeal registreerunud mängijatele maksab registreerimine juba 20 €. Võistlustele registreerimine lõpeb neljapäeval (16.06) kell 24.00, tuleb registreerida e-maili teel siia: aleksandr.kirpu@tammegymnaasium.ee. Tuleb lisada ELTL ID või selle puudumisel sünniaasta. Osalustasu tuleb tasuda hiljemalt 11.45 võistluspaigas.

Mängitakse kuuel JOOLA Aluterna outdoor tüüpi laual. Reketina võib kasutada ainult originaal välireketit, mis on valmistatud plastikust. Palliks on Joola outdoor pall. Reketid saab ka korraldaja poolt.

Kui ilm on ääretult halb ja tormine, siis kolib võistluspaik Viljandi Spordihoone vanasse saali. Reketinõue jääb samaks ehk mängitakse välireketitega ja endiselt parem kolmest.

Võistluse juhendi leiad siit

Esimene Suvepinksi etapp on peetud ja lõpuks ometi sai meie kaua räägitud Suvepinks teoks. Osales 22 mängijat. Võistlejad said päikest ja vihma, kuid mängisid kõik vapralt lõpuni. Finaali pääsesid kaks Meistriliiga karastusega meest – Rivo Saaremäe ja Kert Villems. Seekord võitis tulemusega 2 : 1 Rivo ja tuli Viljandi esimese Suvepinksi võitjaks. Kolmanda koha auhind kuulus vanameister Heino Kruusemendile. Parim naismängija oli Elis Türk ja parim meesveteran Margus Jõelaid. 10-aastaste noorte esikoha võitis Gert Einer , 14-aastaste võidu jättis koju Marii Allev ning 16-aastate klassis saavutas esikoha Henri Türk. Õnnitlused võitjatele ja tänud kõigile osavõtjatele. Järgmine Suvepinksi etapp juba 6.augustil algusega kell 12.00. /Peeter Allikoja/

LAUATENNIS ON LAHE!

Close Menu